Vorsteiner Bentley Continental GT BR-10

Vorsteiner Bentley Continental GT BR-10
Znany tuner Vorsteiner przedstawił swoją propozycję tuningu samochodu Bentley Continental GT. Projekt zmian nosi nazwę Vorsteiner BR-10 Sport Coupe.

Bentley Continental GT został wyposażony w kompletny zestaw spoilerów wykonanych z włókna węglowego, w tym dwuczęściowy przedni spoiler, nowe boczne progi, dwuczęściowy tylny spoiler, tylny dyfuzor oraz spoiler pokrywy bagażnika.
Z zewnątrz zwracają uwagę oszałamiające alufelgi serii VS-130 w rozmiarze 22 cale i o pięciu ramieniach, kute ręcznie. Na felgi założono opony Michelin Pilot Sport PS2. Aluminiowe felgi są dodatkowym wyposażeniem do pakietu tuningowego BR-10 i zawsze są niestandardowo malowane proszkowo na żądany przez klienta kolor lub kolory. Tuner Vorsteiner nie podaje jakie są koszty pakietu tuningowego Vorsteiner BR-10 Sport Coupe.
W Polsce jużsamo posiadanie samochodu marki Bentley zwraca uwagę na drodze, czego nie można powiedzieć np. w Rosji, gdzie pod hotelem potrafi zaparkować po kilka egzemplarzy jednakowego modelu. Dla takich osób pakiet tuningowy Vorsteiner jest doskonałym sposobem na odróżnienie się od innych egzemplarzy.