Mercedes CL Prior Black Edition V2

Mercedes CL Prior Black Edition V2
Tuner Prior przygotował drugie wydanie pakietu aerodynamicznego dla Mercedesa CL Black Edition. Pierwsze wydanie Mercedesa CL Prior przygotował na początku roku. Drugie wydanie pakietu jest przygotowane dla Mercedesa Cl W216 coupe i w pewnym stopniu jest to rozwinięcie poprzedniej wersji. Niektóre zaprezentowane elementy są wspólne z wcześniejszym wydaniem, natomiast nowe noszą nazwę Black Edition V2. Zmienione elementy aerodynamiczne to przedni zderzak, który otrzymał dwa wyloty powietrza po bokach czy tylny spoiler.

Więcej zmian zaszło w tylnej części samochodu. Mercedes Cl otrzymał nowy dyfuzor oraz tylny zderzak, który jest całkowicie na nowo zaprojektowany. Wspólnymi elementami z poprzednim pakietem jest maska pokrywy silnika z dwoma wlotami powietrza, poszerzane nadkola z przodu i z tyłu, szerokie nakładki progowe oraz grill.

Wszystkie elementy aerodynamiczne zostały wykonane z włókna węglowego i duraflexu, ulubionego materiału tunerów. Pojawienie się nowej wersji zwykle powoduje podwyższenie ceny. Tym razem jednak tuner Prior wycenił pakiet identycznie jak wcześniejszy. Cena za całość wraz z montażem wynosi 12 900 euro. Według nas cena nie jest mała, jednak na drodze trudno będzie spotkać identyczne lub tylko trochę podobne wykończone auto