Luksusowe

BMW M5 3D Design 2012

BMW M5 3D Design 2012
BMW M5 3D Design to wyjątkowy samochód mający swój własny styl, który zwróci uwagę każdego. Operacji zmiany stylu podjęli się specjaliści z 3D Design. Specjaliści 3D Design zastosowali szeroką gamę akcesoriów aerodynamicznych wykonanych z włókna węglowego do zmiany stylu.

Mercedes SLS AMG Roadster Kicherer

Mercedes SLS AMG Roadster Kicherer
Znany niemiecki tuner Kicherer opublikował kilka zdjęć samochodu Mercedes SLS AMG Roadster, który zostanie poddany tuningowi. Mercedes otrzyma nowy pakiet stylizacyjny, który został nazwany SLS Supersport Roadster GT/R. W skład pakietu wchodzi nowy przedni, sportowy zderzak z dodatkowymi wlotami powietrza, nowy przedni grill z pionowym ożebrowaniem. Jako opcję Kicherer oferuje wykonanie maski, błotników i spoilerów z włókna węglowego.

Nowe BMW M6 2013

Nowe BMW M6 2013
Niemiecki producent zaprezentował nową linię samochodów BMW M6 2013 Cabrio oraz M6 Coupe. Samochody zostaną przedstawione na najbliższym Salonie Samochodowym w Genewie w marcu. Silnik/Skrzynia biegów BMW M6 2013 W obu wersjach nadwoziowych pod maską znajdzie się taki sam silnik V8 o pojemności 4,4 litra z mocą 560 KM (412 kW) i momentem obrotowym wynoszącym 680 Nm. Osoby zorientowane w jednostkach M6 zauważą, że nowe silniki mają o 53KM więcej niż w poprzedniej wersji BMW M6.

Nowe 2012 BMW serii 3 (F30)

Nowe 2012 BMW serii 3 (F30)
BMW pokazało oficjalne zdjęcia i dane nowej limuzyny serii 3 (F30). Jest to już szósta generacja tego popularnego modelu. Podobnie jak nowa seria 5, najnowszy model serii 3 wygląda bardziej dojrzale w porównaniu z poprzednią wersją. Najbardziej uderzająco podobną cechą z wyglądu jest przód samochodu, gdzie reflektory nawiązują designem do większego modelu i rozciągają się aż po „nerki”.

Mercedes CL Prior Black Edition V2

Mercedes CL Prior Black Edition V2
Tuner Prior przygotował drugie wydanie pakietu aerodynamicznego dla Mercedesa CL Black Edition. Pierwsze wydanie Mercedesa CL Prior przygotował na początku roku. Drugie wydanie pakietu jest przygotowane dla Mercedesa Cl W216 coupe i w pewnym stopniu jest to rozwinięcie poprzedniej wersji. Niektóre zaprezentowane elementy są wspólne z wcześniejszym wydaniem, natomiast nowe noszą nazwę Black Edition V2. Zmienione elementy aerodynamiczne to przedni zderzak, który otrzymał dwa wyloty powietrza po bokach czy tylny spoiler.