Duże

Citroen C4 Aircross 2012

Citroen C4 Aircross 2012
Dwa dni temu pisaliśmy o planach pokazania Citroena C4 Aircross, dzisiaj możemy już zobaczyć pierwsze zdjęcia samochodu, który na rynku europejskim pojawi się pod koniec przyszłego roku. Kompaktowy SUV powstawnie na bazie modelu Mitsubishi ASX i jego wymiary będą wynosić 4,34 m długść, 1,80 m szerokość i 1,63 m wysokość.

2012 Kia Soul Facelift

2012 Kia Soul Facelift
Kia wprowadza do sprzedaży od 3 października model Soul po faceliftingu. Soul będzie wyposażony w silniki o pojemności 1,6 litra współpracujące z 6-biegową skrzynią. Silnik jest zestrojony ze skrzynią biegów w taki sposób, aby uzyskać nizsze zużycie paliwa, emisję dwutlenku węgla do atmosfery i obniżyć koszty eksploatacji w porównaniu do modelu sprzed zmian.

Ford F-150 2012

Ford F-150 2012
Ford wprowadził do sprzedaży całkowicie nowy model pick-up F-150 2012. Jest on dostępny w nowym pakiecie FX ze zmienionym napędem i nową technologią w celu dalszej poprawy z jazdy. Pakiet FX charakteryzuje się błotnikami z czerwonymi napisami jak również szwami na kierownicy w tym samym kolorze. Wewnątrz znajdziemy czarne skórzane siedzenia z czerwonymi obszyciami.

Ford Transit SportVan

Ford Transit SportVan
Ford w Wielkiej Brytanii oferuje model Transit w specjalnej wersji SportVan. Dostawczy Transit otrzyma specjalny srebrny lakier Moondust z dwoma grafitowymi pasami wzdłóż maski. „Popyt na Transita SportVan był wyjatkowo duży, tak więc teraz cieszymy się z nowego wydania. Transit pozostaje tak popularny jak kiedyś, ponad 40 000 sprzedanych sztuk w ciągu roku, a SportVan daje klientom sznsę na specjalnego własnego Transita”, powiedział dyrektor marketingu Ford w Wielkiej Brytanii, Anthony Ireson.

Nissan Super Juke

Nissan Super Juke
Coraz więcej znamy szczegółów o Nissanie Super Juke. Samochód powinien zostać zaprezentowany jeszcze w tym roku, gdyż według źródeł potwierdzonych przez pracowników Nissana nie jest to plotka. Potwierdzeniem pojawienia sięsamochodu ma być zdjecie, które wyciekło do internetu z siedziby Nissana.