Cztery wersje Scion iQ

Cztery wersje Scion iQ
Na targach SEMA Motor Show 2011 w Las Vegas Scion zaprezentował cztery odmiany tunigowe swojego modelu iQ. Samochody zostały stworzone na pokaz Tuner Challenge. Sciony zostały zmodyfikowane w różnym stopniu, w zależnosci od przeznaczenia. Największe ingerencje w zmiany otrzymała wersja iQ RS, która zostały przygotowane do startów w wyścigach.

Wersja Sibal jest przeznaczona do ruchu drogowego, stąd system nagłaśniający, skórzane fotele i inne luksusowe dodatki.
Co ciekawe, nazwy modeli pochodzą od osób, które brały udział w ich tuningu. Wersję RS stworzył Michael Chang, która charakteryzuje się elementami poszycia zewnętrznego z włókna węglowego, zawieszeniem Air Runner, fotelami Sparco oraz felgami Advan Racing.
Wersja Sibal Scion RX wyposażona jest w kompletny body kit, w tym przednie i tylne zderzaki oraz progi. Samochód jest pomalowany na brązowy lakier perłowy z subtelknymi wstawkami w kolorze matowym czarnym i metalicznym. Silnik zmodyfikowano poprzez zamontowanie instalacji Nitro Express. Scion Sibal jeździ na 18-calowych trzyczęściowych kutych alufelgach HRE. Obniżone zawieszenie Air Runner wizualnie znacznie obniża auto ku ziemii.
Kolejna wersja to Scion iQ Tatsu MR, która jest bardziej zmieniona od wersji Sibal. Posiada specjalnie zrobione dodatkowe elementy nadwozia, 16-calowe alufelgi Sakura.