Carlsson Smart ForTwo Coupe

Carlsson Smart ForTwo Coupe
Carlsson prezentuje nowy body kit do indywidualizacji wyglądu Smarta ForTwo Coupe. Mały, miejski samochodzik urzekł kolejnego tunera i możemy go oglądać w zmienionej wersji. Poprzednio prezentowaliśmy Smarta ForTwo BRABUS WeSC. Tym razem możemy się przyjrzeć jak mierzącego 2,7 m Smarta zmienił z klasą tuner Carlsson na potrzeby miejskiego życia.

Najnowszy pakiet stylizacyjny zawiera światła LED do jazdy dziennej, 17-calowe koła ze stopów lekkich, dwa grile wykonane z malowanej proszkowo stali nierdzewnej w kolorze czarnym, dodające indywidualności właścicielowi i inne akcesoria poprawiające aerodynamikę auta.
Diody LED zostały przystosowane nie tylko jako światła do jazdy dziennej, ale również jako światła pozycyjne. Oznacza to, że mogą być używane razem ze światłami mijania, a to już daje wyraźną przewagę z innymi zestawami.
Z przodu mamy nowy spoiler, z tyłu założono poliuretanowe dokładki do zderzaka. Smart otrzymał także cztery, okrągłe rury wydechowe oraz cały nowy układ zrobiony ze stali nierdzewnej. Wydobywający się dźwięk z tych czterech końcówek jest donośny.
Wewnątrz Carlsson zamontował ekskluzywne, skórzane siedzenia Nappa, wykończenie z alcantry, haftowane logo tunera na oparciach, specjalne dywaniki oraz aluminiowe pedały i dźwignia hamulca ręcznego.
Tuner zabrał się również za wymianę seryjnego zawieszenia. Smart Carlsson Coupe został obniżony z przodu o 15 mm i 35 mm z tyłu.
Samochód zostanie w całości pokazany na Frankfurt Motor Show 2011. Równocześnie z autem, Carlsson pokaże po raz pierwszy nowe obręcze aluminiowe 1/6 Revo. Te wyjątkowo lekkie obręcze aluminiowe oferowane będą w wymiarach 6,5 x 17 cali z przodu oraz 7,5 x 17 cali z tyłu. Nowe felgi wyraźnie podkreślą indywidualny i sportowy charakter Smarta.